Fizjoterapeuta Poznań

Wiesława
Trąbska-Markiewicz

Jestem magistrem fizjoterapii – absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Ukończyłam szkolenie z technik energizacji mięśni, kurs masażu głębokiego pleców, kurs masażu gorącymi kamieniami bazaltowymi, kurs masażu stemplami ziołowymi, kurs masażu bańką chińską.

Posiadam 10-letnie doświadczenie w pracy z pacjentami. Specjalizuję się w terapii metodą Bowena (BowTech – terapia powięziowa) – posiadam w tej technice najwyższy – mistrzowski stopień.

Moja obecna praca koncentruje się na zastosowaniu holistycznego podejścia do pacjenta (traktuję człowieka jako całość, a nie rozdzielam go na poszczególne narządy i układy).

Jako terapeuta terapii Bowena wierzę w siły samoleczenia organizmu:

„Życie bez bólu jest możliwe bez względu na wiek czy dysfunkcje. Potrzeba uruchomić odpowiednie mechanizmy organizmu i pomóc mu zmobilizować jego własne siły do odzyskania zdrowia.’

Uważam, iż każdy organizm pod wpływem odpowiedniego pobudzenia jest w stanie zregenerować się oraz zacząć procesy naprawcze.
W swojej pracy zajmuję się miedzy innymi leczeniem : bólu pleców, rwy kulszowej, migren, schorzeń bioder, kolan i stóp, zaburzeń hormonalnych, „zamarzniętego barku” i wielu innych.
Odkąd poznałam technikę Bowena stwierdzenie „jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego” traci sens – bo przy pomocy Bowen możemy wyleczyć bardzo duża liczbę schorzeń i zaburzeń naszego organizmu.